Posada Centro Mazunte Rinconcito
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Bezienswaardigheden in de omgeving, waaronder het Playa Mazunte, liggen op 7 minuten wandelen van Posada Centro Mazunte Rinconcito met 7 kamers.
Dit pension is gelegen binnen 3 km van de Playa Camarones. In dit hotel in Mazunte zijn gasten niet ver van White steen. Deze accommodatie in Mazunte bevindt zich op een klein stukje lopen van Punta Cometa. Posada Centro Mazunte Rinconcito ligt net om de hoek bij to San Antonio bushalte.
Ze gaan ook met privébadkamers.
De nabijgelegen eetgelegenheden zijn onder andere La Cuisine, dat op op 12 minuten wandelen van dit comfortabele hotel in Mazunte is genesteld.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Posada Centro Mazunte Rinconcito naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Posada Centro Mazunte Rinconcito te komen. - ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Posada Centro Mazunte Rinconcito?
Huatulco luchthaven en Posada Centro Mazunte Rinconcito zijn gescheiden door een 50 km afstand. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Posada Centro Mazunte Rinconcito?
Klanten van Posada Centro Mazunte Rinconcito moeten om 11:00 uitchecken. - ❓
Wat is het annuleringsbeleid in Posada Centro Mazunte Rinconcito?
Hier wordt gratis annuleringsvoorwaarden aangeboden. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie van Posada Centro Mazunte Rinconcito.